Тиждень математики в Миколаївській ЗОШ №56

«Математика – цариця наук», - під таким гаслом у школі пройшов декадник математики та інформатики, який підготували вчителі Бондаренко Т.В., Жендубаєва Л.С., Орлова Л.С., Остапчук Г.С., Чугрінова Г.М.

Декадник розпочавсязагальношкільною лінійкою, яка відкрилась віртуальним парадом видатних вчених точних наук: в гості «завітали» відомі математики Ф. Вієт, Р. Декарт, С. Ковалевська, І. Ньютон, Герон Александрійський, Архімед. Учні познайомились з програмою тижня, розповідали вірші про відомих математиків.

Учні 6-х класів взяли участь в математичному турнірі « Кмітливі та завзяті», під час якого показали уміння розв’язувати нестандартні задачі. Команди з захопленням змагались в номінаціях за звання «Кмітливі», «Завзяті», « Винахідливі». Перемогу здобула команда 6- В класу.

Особливо кмітливими були капітани збірних команд 7-х класів у математичному брейн-ринзі, який пройшов в дружній атмосфері.

Під час «Математичного експресу» по станціях «Логічна», «Ігрова», «Історична» та «Кмітлива» рухались командні поїзди учнів 5-х класів. «Діяти чітко та швидко» - під таким гаслом завзято змагались п’ятикласники і показали кмітливість, хороші знання математики, логічне мислення та широкий кругозір.

Учні 8-х, 9-х та 10 класів взяли участь у інтелектуальних конкурсах «Своя гра», «Найрозумніший» , «Інформаційний бум», в яких проявили свої здібності та творчий потенціал в математиці та інформатиці. Із задоволенням виконували кожне завдання, поєднуючи при цьому знання з різних предметів. Такі змагання виховують в учнів толерантне ставлення один до одного, вміння працювати в команді, демонструють багатство і красу світу математики.

Математика може бути веселою, несподіваною, загадковою. У цьому нас переконували автори газет, присвячених тижню «цариці наук».

А ви і досі вважаєте математику сухою наукою?

/Files/images/Тиждень математики-грудень 2015-МЗОШ №56-7.JPG

/Files/images/Тиждень математики-грудень 2015-МЗОШ №56-8.JPG